کفپوش سه بعدی آسانسور طرح سیاه چال

کفپوش سه بعدی آسانسور طرح سیاه چال

جنس: استیکر پشت چسبدار با لایه محافظ PVC ضد UV

ضخامت: کمتر از یک میلیمتر

قیمت نوشته شده ,برای هر متر مربع از کفپوش میباشد.

بعد از ثبت سفارش ,از سمت پشتیبانی فروشگاه با شما تماس گرفته شده و با دریافت عرض و عمق آسانسور شما, مبلغ دقیق کفپوش به شما اعلام میگردد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سفارش کفپوش,بخش "نحوه سفارش" در پایین همین صفحه را مطالعه فرمایید.

ادامه مطلبنمایش کمتر
اضافه به مقایسه0
افزودن به علاقه‌مندی‌ها
770,000 تومان بدون مالیات
ناموجود
توضیحات

معرفی اجمالی محصول:

تزئینات و پوشش کف آسانسور بعد از چند سال استفاده (و یا حتی زودتر)، آن زیبایی اولیه را ندارد و یا ممکن است خراب و شکسته شود و ترمیم و تعویض آن، اگر شدنی هم باشد، هزینه‌هایش مقرون‌به‌صرفه نباشد. همچنین، خاص و جذاب بودن نیز یکی دیگر از معیارهایی است که معمولا در پوشش کف آسانسور جدی گرفته نمی‌شود.

استیکر کفپوش آسانسور یک روش جدید برای پوشش کف آسانسور است. در این روش نیازی به چسب برای چسباندن کفپوش نیست. به راحتی نصب می‌شود و نیاز به خشک شدن ندارد. استیکر کفپوش از جنس PVC است و با لایه‌ای مقاوم پوشیده شده تا قابل شست‌و‌شو و ماندگار شود. پشت این استیکرها دارای چسب است که با برداشتن کاغذ پشت آنها بر روی تمام سطوح صاف، قابل نصب هستند.

استیکر کفپوش اسانسور، نازک است و همین ویژگی باعث می‌شود که پس از نصب، مشکلی از نظر اختلاف سطح ایجاد نکند. همچنین شما به راحتی و با ابزارهای داخل جعبه‌ی همراه کفپوش‌ها می‌توانید آن را نصب کنید.

استفاده از کفپوش های آسانسور مزیت‌های زیادی نسبت به روش‌های دیگر طراحی کف کابین آسانسور دارد:

  1. طرح‌های متنوع دارد.
  2. قابل شست‌و‌شو و مقاوم در برابر سایش است.
  3. می‌توان آن را برداشت و طرح دیگری را جایگزینش کرد.
  4. بسیار سریع نصب می‌شود و بلافاصله قابل استفاده است.
  5. ساده نصب می‌شود و نیاز به پرداخت هزینه نصب نیست.
  6. تصویر یکپارچه‌ای دارد و کمترین بند در آن وجود دارد.
  7. نسبت به سایر روش‌ها بسیار ارزان است و خروجی بسیار جذابی دارد.

جنس محصول:

استیکر کفپوش یک لایه PVC چسبدار است که تصویر روی آن با کیفیت بالا چاپ می‌شود. سپس روی آن با لایه‌ای مقاوم و ضد UV پوشانده می‌شود. این لایه وظیفه محافظت از تصویر را برعهده دارد. این نوع از پوشش به خاطر ضخامت کم، مشکل اختلاف سطح را به وجود نخواهد آورد. لایه محافظ باعث می‌شود شما بتوانید آن را با قوی‌ترین شوینده‌ها بشویید و نگران خراب شدن آن نباشید. استیکر کفپوش به مرور زمان و تردد روی آن، دقیقا هم‌شکل بافت زیرین خود می‌شود و مقاومت آن افزایش می‌یابد.

نحوه سفارش:

برای سفارش محصول,لطفا مراحل زیر را با دقت انجام دهید ,تا خروجی کار شما دقیقا مانند تصویر شود:
1- اندازه گیری دقیق آسانسور: آسانسور شما شبیه یه یکی از حالت‌های زیر می‌باشد. یا ورودی کوچکتری نسب به عرض آسانسور دارد و یا خیر. در هر صورت برای سفارش کفپوش باید عرض و عمق آسانسور خود را به دقت بر حسب سانتی‌متر اندازه‌گیری کنید. دقت کنید که محدوده‌ای را اندازه‌گیری کنید که امکان نصب استیکر کفپوش را دارد. برای مثال برخی آسانسورها قرنیزی دارند که چند سانتی‌متر از فضای کابین را در کف اشغال کرده است. یا پاخور و ریل جلوی درب امکان نصب ندارند.
نحوه اندازه گیری برای کفپوش سه بعدی آسانسور
2- وارد کردن اندازه ها و سفارش: بعد از اندازه گیری, سفارش خود را ثبت نمایید.بعد از ثبت سفارش از سمت پشتیبانی فروشگاه با شما تماس گرفته شده و با دریافت عرض و عمق آسانسور شما,قیمت نهایی به شما اعلام میشود.بدهکاری یا بستانکاری شما بعد از ثبت سفارش قابل استرداد خواهد بود. 

طریقه نصب:

دو روش برای نصب استیکر کفپوش روی سطح زمین وجود. این دو روش اصطلاحا به روش های خشک و تر شناخته می‌شوند. روش تر در نصب استیکر کفپوش بسیار ساده تر است. در این روش از یک محلول آب و کف برای جلوگیری از جسبیدن استیکر به سطح تا زمان نهایی استفاده می‌شود. از این روش زمانی میتوان استفاده کرد که محل نصب نسبت به خیس شدن حساس نباشد. در غیر این صورت مجبور به استفاده از روش خشک می‌باشید که نسبت به روش تر کمی زمان بر است و نیاز به دقت بیشتری دارد.

روش تر در نصب استیکر کفپوش سه بعدی آسانسور

۱- بازکردن بسته بندی: داخل بسته بندی علاوه بر استیکر کفپوش که به صورت لوله شده قرار گرفته یک عدد کاردک و یک تیغ کاتر وجود دارد.

۲- تنظیم استیکر کفپوش در محل نصب: استیکر کفپوش را بازکنید و کف اسانسور قرار دهید. جهت صحیح و موقعیت دقیق آن را یک بار تمرین کنید.

۳- آماده کردن محلول آب و کف: یک ظرف (ترجیا ظرف اسپری) از آب پر کنید و داخل آن مقدار کمی مایع ظرف شویی بریزید. آن را خوب مخلوط کنید. از این محلول برای جلوگیری از چسبیدن سریع استیکر استفاده خواهیم کرد.

۴- اسپری آب و کف و جدا کردن کاغذ پشت استیکر: آب و کف را در نزدیکی خود قرار دهید. کاغذ پشت استیکر را را جدا کنید. سپس به پشت استیکر اب و کف را اسپری کنید. توصیه میکنیم از یک نفر دیگر برای اسپری کردن آب و کف کمک بگیرید. همینطور به کف آسانسور هم آب و کف به مقدار کافی اسپری کنید.

۵- قرار دادن استیکر در محل: بعد از اسپری کردن آب و کف به مقدار کافی. استیکر را در محل دقیق خود تنظیم کنید. اگر اشتباه شد نگران نباشید به دلیل وجود آب کف استیکر به راحتی نمیچسبد. پس آن را جدا کنید و دوباره تنظیم کنید. نگران ستون های کناری نباشید. سعی کنید جوری استیکر را تنظیم کنید که اگر قسمت های اضافی را برش دادید تمام کف را بپوشاند.

۶- استفاده از کاردک برای خارج کردن کف و هوا: حالا نوبت به خارج کردن آب و کف و هوای زیر استیکر کفپوش میرسد. از وسط آن شروع کنید و با کمک کاردک و یک فشار نه چندان زیاد به اطراف بکشید. با این کار آب و هوای زیر استیکر از گوشه های کار خارج میشود. برای حفظ نظافت از یک دستمال نخی برای خشک کردن در همان لحظه استفاده کنید. بر روی کف دست بکشید، محلی که به صورت برسته باقی مانده نشانه تخلیه نشدن آب یا هوای زیر آن است. بنابراین سعی کنید با کاردک آن را به نزدیک ترین گوشه هدایت و خارج کنید.

۷- برش قسمت های اضافه: ابتدا به کمک کاردک گوشه ها را تا حد ممکن به سمت محل رسیدن به دیوار فشار دهید. این کار باعث میشود تا بعد از برش بین کفپوش و دیوار فاصله به حداقل برسد. سپس با استفاده ار تیغ کاتر قسمت های اضافی را برش دهید. برای افزایش دقت در برش از یک خطکش استفاده کنید.

 

روش خشک در نصب استیکر کفپوش آسانسور 

۱- بازکردن بسته بندی: داخل بسته بندی علاوه بر استیکر کفپوش که به صورت لوله شده قرار گرفته یک عدد کاردک و یک تیغ کاتر وجود دارد.

۲- تنظیم استیکر کفپوش در محل نصب: استیکر کفپوش را بازکنید و کف اسانسور قرار دهید. جهت صحیح و موقعیت دقیق آن را یک بار تمرین کنید.

نحوه نصب کفپوش سه بعدی آسانسور

۳- جدا کردن لبه کاغذ استیکر: (گام اول تصویر بالا) استیکر را به پشت بر روی زمین قرار دهید (یعنی تصویر به سمت زمین و کاغذ سفید به سمت رو باشد) از یکی از وجه های استیکر ۵ سانتی متر از کاغذ پشت آن را جدا کنید و صاف تا کنید.

۴- قرار دادن در محل نصب و تنظیم نهایی: (گام دوم تصویر بالا) استیکر را دقیق در محل قرار دهیدو حاشیه های اضافه را به اندازه کافی بیرون قرار دهید. حالا با کاردک لبه ۵ سانتی را به زمین بچسبانید. حرکت باید از داخلی ترین نقطه به بیرون باشد تا هوا زیر کار باقی نماند.

۵- چسباندن تدریجی استیکر کفپوش: حالا استیکر کفپوش را بلند کنید و کاغذ زیر آن را به تدریج جدا کنید. همزمان با این حرکت باید به کمک کاردک استیکر را به کف بچسبانید. این حرکت را آرام و با حوصله انجام دهید تا از باقی ماندن حباب زیر کار جلوگیری کنید. حرکت کاردک باید آرام و به سمت بیرون باشد.

۶- برش قسمت های اضافه: ابتدا به کمک کاردک گوشه ها را تا حد ممکن به سمت محل رسیدن به دیوار فشار دهید. این کار باعث میشود تا بعد از برش بین کفپوش و دیوار فاصله به حداقل برسد. سپس با استفاده ار تیغ کاتر قسمت های اضافی را برش دهید. برای افزایش دقت در برش از یک خطکش استفاده کنید.

ادامه مطلبنمایش کمتر
جزئیات محصول
چاه 2

مشخصات

نوع محصول
کفپوش سه بعدی آسانسور
جنس استیکر
پی وی سی خودچسب
ضخامت
یک میلیمتر
امکان شستشو
دارد
متعلقات محصول
استیکر کفپوش، کاردک نصب، تیغ کاتر، بروشور راهنمای نصب
نظرات
در حال حاظر نظری برای این محصول درج نشده است؛ میتوانید در ادامه نظر و یا پرسش خود را در مورد این محصول مطرح نمایید. به تمامی پرسش ها پاسخ داده میشود.

ثبت نظر شما

  • ارزش خرید:
  • کیفیت ساخت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگذاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
کالاهای مشابه
موردی یافت نشد

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم