شرایط استفاده از گارانتی محصولات (مربوط به دسته بندی دکوراسیون داخلی منزل)

شرایط گارانتی

ما اینجا هستیم تا محصولی با کیفیت و شامل گارانتی به شما ارائه دهیم,در این مقاله؛شما را با شرایط استفاده از گارانتی محصولات ساعت دیواری و آینه های دکوراتیو کرمان استور آشنا خواهیم کرد.


شرایط گارانتی

در این مقاله,در مورد گارانتی محصولات ساعت های دیواری و آینه های دکوراتیو توضیح خواهیم داد:

بخش اول: ساعت های دیواری

ساعت های دیواری ما,در دو نوع گارانتی سه ساله و گارانتی ۷۲ ساعته تست ارائه می شوند,ضمن اینکه همه این محصولات گارانتی شکستگی و هر گونه نقص در حین تحویل را دارا می باشند.

۱- ساعت های دیواری دارای گارانتی ۷۲ ساعته تست:

این ساعت دیواری ها,دارای گارانتی ۷۲ ساعته تست می باشند,در صورت مشاهده هر گونه ایراد اعم از هر گونه شکستگی,کم بودن قطعه و یا ایراد در موتور ساعت دیواری ,مراتب را حداکثر طی ۷۲ ساعت به بخش پشتیبانی فروشگاه اطلاع دهید؛درخواست شما به واحد گارانتی ارجاع داده خواهد شد,و نقص سفارش شما,طی یک الی دو هفته کاری گارانتی شده و قطعه معیوب به آدرس شما ارسال خواهد شد.

۲- ساعت دیواری های دارای گارانتی سه ساله:

گارانتی این بخش شامل دو حالت می شود:

  • در صورت کمبود قطعه,شکستگی و یا رنگ پریدگی:

لطفا توجه داشته باشید,بعد از دریافت محصول,بدون باز کردن سلفون روی محصول,تمامی متعلقات سفارش خود را چک کرده,و در صورت وجود نقص و یا کمبود در بسته محصول,مراتب را حداکثر طی ۲۴ ساعت به پشتیبانی فروشگاه اطلاع دهید (تحت هیچ شرایطی در صورت وجود نقص در محصول دریافتی خود,از باز کردن سلفون روی محصول و یا نصب ساعت دیواری خودداری کنید.) همکاران ما درخواست شما را بررسی کرده و قطعه معیوب و یا شکسته را به آدرس شما ارسال خواهند کرد.

*تبصره: ساعت دیواری های آینه ای باید حین تحویل توسط مشتری؛ فقط از لحاظ شکستگی مورد بررسی قرار گیرند,بدین صورت که حین تحویل و در حضور پستچی، مرسوله رو باز کرده و از عدم شکستگی محصول اطمینان حاصل نمایید، در صورتی که محصول شکسته بود صورت جلسه کرده و مرسوله رو برگشت بدید. بعد از برگشت ,محصول رفع نقص شده و مجدد به آدرس شما ارسال میشود. در صورتی که مشتری مایل به انصراف از سفارش خود باشد,بعد از برگشت محصول به شرکت, وجه پرداختی مشتری طی دو الی هفت روز کاری به مشتری عودت داده میشود.

  • در صورت نقص در موتور:

گارانتی سه ساله شامل موتور ساعت دیواری, طی سه سال می باشد,چنانچه طی سه سال موتور ساعت دیواری دچار نقص در کارکرد شد,مشتری باید مراتب را به پشتیبانی فروشگاه اطلاع داده و موتور را به وسیله پست سفارشی؛ به آدرس شرکت سازنده محصول ارسال کند,موتور ساعت توسط شرکت تست خواهد شد,و در صورتی که:

موتور دارای ایراد بود:

موتور جدید برای شما ارسال خواهد شد,ضمنا هزینه ارسال موتور به شرکت ,در صورت معیوب بودن موتور,توسط شرکت به مشتری پرداخت خواهد شد

اما اگر موتور دارای ایراد نبود:

مشتری باید هزینه برگشت دوباره موتور از شرکت به آدرس خود را بپردازد.

همچنین پیشنهاد میکنیم بخوانید: طریقه نصب ساعت دیواری های فانتزی


بخش دوم: آینه های دکوراتیو

آینه های دکوراتیو فروشگاه,همگی دارای سه سال گارانتی مات و کدر شدن می باشند,ضمن اینکه ضمانت سلامت محصول حین تحویل را نیز را شامل می شوند.

  • شرایط استفاده از گارانتی ,هنگامی که آینه حین تحویل دچار شکستگی و یا هر گونه را دارا باشد:

لطفا توجه داشته باشید,بعد از دریافت محصول,بدون باز کردن سلفون روی محصول,تمامی متعلقات سفارش خود را چک کرده,و در صورت وجود نقص و یا کمبود در بسته محصول,مراتب را حداکثر طی ۲۴ ساعت به پشتیبانی فروشگاه اطلاع دهید (تحت هیچ شرایطی در صورت وجود نقص در محصول دریافتی خود,از باز کردن سلفون روی محصول و یا نصب سفارش خود خودداری کنید.) همکاران ما درخواست شما را بررسی کرده و قطعه معیوب,کمبود و یا شکسته را به آدرس شما ارسال خواهند کرد.

*تبصره: آینه های دکوراتیو شیشه ای ؛باید حین تحویل توسط مشتری؛ فقط از لحاظ شکستگی مورد بررسی قرار گیرند,بدین صورت که حین تحویل و در حضور پستچی، مرسوله رو باز کرده و از عدم شکستگی محصول اطمینان حاصل نمایید، در صورتی که محصول شکسته بود صورت جلسه کرده و مرسوله رو برگشت بدید. بعد از برگشت ,محصول رفع نقص شده و مجدد به آدرس شما ارسال میشود. در صورتی که مشتری مایل به انصراف از سفارش خود باشد,بعد از برگشت محصول به شرکت, وجه پرداختی مشتری طی دو الی هفت روز کاری به مشتری عودت داده میشود.

شرایط استفاده از گارانتی جیوه پریدگی و مات شدگی آینه طی سه سال:

در صورت نصب محصول به صورتی که در راهنمای نصب آینه های دکوراتیو موجود در بسته محصول آمده است,و طی سه سال؛ آینه دارای جیوه پریدگی و یا مات شدگی و یا کدر شدن شد,بعد از اطلاع به پشتیبانی سایت,محصول گارانتی شده و قطعه آسیب دیده مجدد ارسال خواهد شد.

لطفا به چند نکته توجه داشته باشید:

شکستگی بعد از نصب به هیچ عنوان جزو گارانتی نمیباشد.

نصب آینه با چیزی به غیر از راهنمای موجود در بسته محصول (عموما چسپ دو طرفه) ؛جزو گارانتی نمی باشد.توجه داشته باشید ,آینه ها را به هیچ وجه با چسپ هایی نظیر چسپ های مایع نصب نکنید,زیرا باعث خوردگی جیوه آینه خواهد شد.

در مورد آینه های مدل سلنا و پردایس, در صورتی که به هر علتی احساس میکنید چسپ دوطرفه موجود در بسته محصول برای دیوار شما ضعیف می باشد( دیوار دارای کاغذ دیواری,یا دیوار روغنی)؛و امکان افتادن محصول با نصب به وسیله چسپ دوطرفه موجود در بسته محصول وجود دارد؛ آینه را فقط و فقط به وسیله چسپ آکواریوم خنثی نصب کنید,ضمن اینکه توجه داشته باشید بعد از نصب به وسیله چسپ آکواریوم خنثی,دیگر امکان جابجایی محصول وجود نخواهد داشت.نصب آینه با چیزی به غیر از این دو,شامل گارانتی نخواهد شد.

برای تمیز کردن آینه ها,به هبچ عنوان از هیچ مایع شوینده ای نباید استفاده نمود و تنها به وسیله بخار دهان و به وسیله پارچه ای که هیچ برجستگی ای ندارد,مانند پارچه نانو که برای پاک کردن lcd استفاده می شود,باید استفاده نمود.


در پایان خاطرنشان می کنیم,در مورد محصولات گارانتی دار,اگر محصول شما به هر علتی شامل گارانتی نشد,میتوانید با پرداخت هزینه قطعه معیوب,قطعه سالم را درب منزل دریافت نمایید.

درباره‌ی محمد علی ابوالقاسمی

محمد علی ابوالقاسمی هستم,موسس وب سایت کرمان استور,چند سالی هست که در زمینه فروش ساعت و استیکر دیواری در خدمت شما سروران گرامی هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *